O nás

WFD s.r.o. je menší rodinná společnosti, která od roku 2010 funguje na českém trhu jako společnost poskytující kurýrní a přepravní služby. Především spoluprácí s mezinárodním uskupením WQXS, které sdružuje místní kurýrní společnosti, jsme byli schopni dosáhnout velkého obratu zásilek za přijatelnou cenu a společně s osobním přístupem poskytnout našim zákazníkům komplexní služby.

K těmto službám se řadí také poskytování celní deklarace, poradenství při dovozu/vývozu zboží mimo EU a zpracování hlášení Intrastat.

Našim zákazníkům nabízíme nejen expresní doručování zásilek z České Republiky do všech světových destinací, ale také přepravu zásilek ze zahraničí do ČR na objednávku, vyřízení všech celních formalit nebo pojištění zásilek. Díky spojení a smlouvami s kurýrními společnosti jsme vždy schopni vybrat tu nejvýhodnější a nejrychlejší variantu, která bude našim zákazníkům vyhovovat.

Od samého vzniku naší společnosti se zabýváme také převozem biologických materiálů – krevní vzorky, vzorky tkání, farmaceutické zboží apod. Pro tuto službu již máme vyškolené kurýry a nabízíme profesionální služby, které využívají farmaceutické společnosti, výzkumné laboratoře nebo nemocnice.

V roce 2014 jsme otevřeli kancelář v Pelhřimově a rozšířili jsme naše služby o vedení účetnictví. Pod taktovkou zkušené účetní s více jak 20-letou zkušeností poskytujeme kompletní služby velkým i menším firmám či podnikatelům.
V roce 2016 jsme na naší pobočce na Vysočině otevřeli PPL Parcel Shop a rádi se zde setkáváme s našimi klienty.

Našich zákazníků si velmi vážíme a zakládáme se na osobním, ale profesionálním přístupu.


Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other